/ Puroila-taloilta sen löydät

Kun suunnittelet valmiin asunnon ostamista tai uuden omakotitalon rakentamista, kannattaa kysyä Puroilalta. Meiltä löydät Oulun seudulta laadukkaat rivitaloasunnot, paritaloasunnot, erillistalot sekä omakotitalot muuttovalmiina ja joustavalla rahoituksella.

/ Asuntomyyjämme

Me autamme sinua löytämään unelmiesi kodin joko myytävistä asunnoistamme tai antamalla tarjouksen omakotitalonne rakentamista. Ota yhteyttä ja sovi tapaaminen!

Etunimi Sukunimi

Joonas Puroila

040 157 7332
joonas.puroila@puroila.com

Etunimi Sukunimi

Ville Puroila

0400 582 901
ville.puroila@puroila.com

/ Rakentamispalvelut

Me huolehdimme siitä, että tuleva kotisi valmistuu sovitusti, laadukkaasti ja ajallaan. Olemme käytettävissä koko rakentamishankkeen ajan, sekä aina myös jälkikäteen.

Etunimi Sukunimi

Kevin Pudas

laadunvalvonta

0400 671 764
kevin.pudas@puroila.com

Etunimi Sukunimi

Jukka Manninen

lisä-ja muutostyöt sekä
sisutusvaiheen hankinnat

040 734 7726
jukka.manninen@puroila.com

Etunimi Sukunimi

Sara Puroila

lisä-ja muutostyöt sekä
runkovaiheen hankinnat

0400 785 663
sara.puroila@puroila.com

Etunimi Sukunimi

Jaakko Alanko

työnjohto
Seilorinpuisto

040 150 9047
jaakko.alanko@puroila.com

Etunimi Sukunimi

Markku Rehu

työnjohto
Kiviniemen Kompassi ja Hiukkavaaran Hymni

040 019 2122
markku.rehu@puroila.com

Etunimi Sukunimi

Tuomo Rytilä

työnjohto
Soittotorvi, Korpihovi ja omakotikohteet

0400 467 102
tuomo.rytila@puroila.com

/ Suunnittelu

Etunimi Sukunimi

Markus Koivukangas

suunnittelu

045 131 0565
markus.koivukangas@puroila.com

Etunimi Sukunimi

Sara Puroila

suunnittelu

0400 785 663
sara.puroila@puroila.com

/ Hallinto

Etunimi Sukunimi

Sakari Puroila

henkilöstöhallinto ja johto

040 590 9329
sakari.puroila@puroila.com

Etunimi Sukunimi

Riitta Liukko

laskutus

050 3763 764
riitta.liukko@puroila.com

/ Toimisto

Toimistomme sijaitsee hyvien kulkuyhteyksien päässä Oulun Kynsilehdossa. Olemme avoinna arkisin klo 8-16 välisenä aikana, tervetuloa käymään!

Puroila-talot
Puroila Oy
Lehtorouskuntie 14 D
90650 Oulu

/ Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite:
OVT: 003708124534
Välittäjä:003721291126 (Maventa)
Välittäjätunnus verkkopankista lähetettäessä: DABAFIHH

Paperiset laskut:
Puroila Oy
08124534
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostilaskut:
invoice-08124534@kollektor.fi

Tärkeitä huomioita sähköpostilaskujen lähettämiseen skannauspalveluun

• Laskut lähetetään sähköpostin liitetiedostoina PDF-muodossa
• Yksi lasku per tiedosto, joka sisältää laskun kaikki sivut ja muut liitteet
• Yksi sähköposti voi olla maksimissaan 10Mb
• PDF-tiedostojen tulee olla aitoja PDF-dokumentteja versio 1.3 tai uudempi
• PDF-tiedostot eivät saa olla lukittuja tai salasanalla suojattuja
• Dokumentin ulkomitta voi olla maksimissaan 210x297mm eli A4
• Tiedoston nimi ei saa sisältää kuin tavallisia kirjainmerkkejä, a-z, A-Z, 0-9

 

/ Yhteydenottopyyntö

Tällä lomakkeella voit jättää yhteydenottopyynnön Puroila-taloille. Kerro Aihe-kentässä mitä asiasi koskee, niin osaamme välittää viestin heti oikealle henkilölle organisaatiossamme ja saat yhteydenoton nopeammin.

  

/ Seuraa sosiaalisessa mediassa

Puroila-talot on myös Facebookissa ja Instagramissa, käy tykkäämässä ja seuraa meitä!

Käytämme evästeitä (olet hyväksynyt) (olet kieltänyt)

Mikäli klikkaat "hyväksy", annat suostumuksen oheisten kolmansien osapuolten evästeiden ja seurantatekniikoiden käytölle sekä tietojen siirrolle EU:n ulkopuolelle kuten Yhdysvaltoihin.

Google Tag Manager ja Analytics
Analytiikka
Google Ads
Kohdennettu mainonta
Meta
Kohdennettu mainonta
Hyväksy
Kiellä
Peru